Referencje

Niniejszym pragnę udzielić referencji firmie Cezar Catering za solidne i profesjonalne podejście do organizacji strefy gastronomicznej podczas dożynek w Bielawie. Strefa funkcjonowała do ostatniego gościa bez zarzutu, serwowane menu było estetyczne i co najważniejsze smaczne. Warta podkreślenia jest czystość panująca na terenie z strefy zajmowanej przez firmę Cezar Catering oraz fachowy i sympatyczny personel. Polecam firmę Cezar Catering jako godnego zaufania partnera cateringowego.

Iwona Siudzińska
Sołtys Bielawy

Z przyjemnością pragnę podziękować za perfekcyjną i profesjonalną obsługę naszych gości podczas spotkania naszych pracowników oraz klientów w siedzibie naszej firmy. Zaproponowane menu przez markę Cezar Catering  spełniło nasze oczekiwania. Nasi goście chwalili potrawy, zwłaszcza przekąski finger food które oprócz świetnego wyglądu dodatkowo bardzo nam smakowały. Aranżacja bufetów była nowoczesna a obsługa kelnerska bardzo pomocna i uśmiechnięta. Przy kolejnych uroczystościach w naszej firmie z pewnością skorzystamy z usług firmy Cezar Catering , której usługi szczerze polecamy.

Prezes zarządu
Walber Sp.z o.o

Serdeczne podziękowania dla zespołu Cezar Catering za współpracę przy organizacji spotkań. Przygotowanie poczęstunku dla Szpitali było naprawdę proste dzięki firmie Cezar Catering. Firma wykazała się profesjonalnym podejściem i punktualnością co bardzo cenię, a dodatkowo nie zawiodłam się oddając decyzyjność właścicielowi, trafił w 100% w gusta moje i odbiorców. Forma nowoczesnego podania i smak na poziomie bardzo zadowalającym. Miałam przyjemność kilka razy korzystać z firmy Cezar Catering w organizowaniu spotkań i wiem, że jest to firma do której będę wracała.

Polpharma

Jestem zachwycona daniami, które podano na Zjeździe Koordynatorów Studenckiego Forum Business Centre Club. Jedzenie było przede wszystkim ciepłe. Idealnie dobrane smaki, świetnie grały na podniebieniu. Posiłek był dopieszczony także jeżeli chodzi o jakość produktów, z których został wykonany. Najadły się też moje oczy, bo obiad był ładnie przystrojony. Do tego wszystko zamknięte w praktycznym pudełku, które nie przeciekało i łatwo się otwierało.

Paulina Mojsak
Studenckie Forum Business Centre Club

Bardzo serdecznie polecamy ekipę Cezar Catering, obsługiwali Nas i Naszych gości w tym ważnym dla Nas dniu i spisali się na medal. Barmani byli bardzo profesjonalni i potrafili zaspokoić gusta naszych gości. Menu serwowanych koktajli było urozmaicone a drinki smaczne i kolorowe. Polecamy wszystkim Młodym Parom, które chcą aby drink bar zagościł na ich weselu.

Agnieszka i Michał