O nas

Najlepszy catering – z miłości do jedzenia

Najlepszy catering – CezarCatering to nowoczesność i profesjonalizm. Naszą misją jest pasja do gotowania oraz radość z kolejnych udanych realizacji eventowych.

Podczas dużych i skomplikowanych realizacji na każdym etapie wspierają nas nasi ,,eventowi przyjaciele”. To specjaliści w swoich dziedzinach, do których mamy pełne zaufanie poparte latami współpracy. Współpracując z nami masz pewność realizacji zamówienia od początku do końca, bez zbędnych pośredników i na najwyższym poziomie.
Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętego cateringu biznesowego oraz cateringu okolicznościowego. Sprawne rozstawienie przerwy kawowej w siedzibie klienta, dostarczenie świetnie wyglądających i co najważniejsze smacznych przekąsek –finger food menu  oraz przygotowanie lunchu biznesowego to dla nas chleb powszedni. Z przyjemnością pomożemy także w organizacji garden party, urodzinowego przyjęcia jak również świątecznego cateringu.
Ty budujesz kontakty i relacje międzyludzkie, my pomagamy ci wypełnić przestrzeń nowych i starych znajomości świetnym jedzeniem, wysmakowanymi drinkami i zaangażowaniem naszych kelnerów i barmanów. Na salony wchodzimy ze srebrnymi tacami w rękach, pokazy barmańskie wykonują prawdziwi pasjonaci, którzy urodzili się z shakerem w dłoni, a nasze live cooking to nie tylko smakowy, ale też wizualny kunszt.
Poznaj nasz najlepszy catering. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

NIE MA NA ŚWIECIE BARDZIEJ SZCZEREJ MIŁOŚCI,
NIŻ MIŁOŚĆ DO JEDZENIA

GEORGE BERNARD SHAW

 

catering2
przywidz